ENDE

Město Bílina

Město Bílina
Město Bílina uspělo v celostátní soutěži Zlatý erb

Město Bílina uspělo v celostátní soutěži Zlatý erb

Město Bílina získalo 2. místo v celostátní soutěži Zlatý erb, v kategorii nejlepší elektronická služba a projekt Smart city za PORTÁL OBČANA

Víte Kde najít?

Kde najít?

Víte

Vyhledávání

Desítky dětí recitovaly v městském divadle

STR 10 čarodějnice   recitační (4)

V městském divadle se uskutečnil dvaadvacátý ročník recitační části soutěže Bořeňská čarodějnice. V porotě usedl zakladatel soutěže a divadelní režisér Svatopluk Vašut, učitelka historicky prvního vítěze Ivana Pitková, několikanásobný vítěz soutěže Ondřej Kvěch a herečka Ivana Turusová, která celou soutěž uvedla recitací povídky Diamantové očko od Bohumila Hrabala.

Celkem se zúčastnilo více než sedm desítek dětí z mateřských, základních i středních škol. “Soutěž, kterou velmi dobře organizuje Kulturní centrum Bílina, pomáhá kultivovat život ve městě. V současné době podle mého názoru pedagogové ve většině případů velmi vhodně vybírají texty pro své děti, jsou tací, kteří mají skvělé recitátory řadu let po sobě. Jsem velmi rád, že mohu být součástí poroty této soutěže,” uvedl zakladatel soutěže Svatopluk Vašut.

 

Výsledková listina:

 

0. kategorie jednotlivci (nepostupová)

1. Veronika Vaculínová – MŠ Aléská

2. Ema Skřivánková – MŠ Aléská

3.Theodora Deáková - MŠ Čapkova

 

0. kategorie soubory (nepostupová)

1. MŠ Aléská – Kamarádi

2. MŠ Žižkovo údolí – Koťata

3. MŠ Síbova – Agáta Kalabzová, Klára Türbová

 

0. kategorie jednotlivci (postupová)

1. Karla Křížová – ZŠ Za Chlumem

2. Anna Jandová – ZŠ Aléská

3. Christian Poncer – ZŠ Lidická

 

0. kategorie soubory (postupující)

Pamětní list – Oliver Slačík, Patrik Gaži – ZŠ Aléská

 

1. kategorie jednotlivci (postupující)

1. Viktorie Jurcová – ZŠ Aléská

2. Lucie Hudáková – ZŠ Aléská

3. Johanka Ziegelheimová – ZŠ Lidická

3. Vít Novotný – ZŠ Lidická

Čestné uznání – Lucie Pýchová

 

2. kategorie jednotlivci (postupující)

1. Karel Mojžíš – ZŠ Za Chlumem

2. Veronika Zábranská – ZŠ Za Chlumem

3. Věra Křížová – ZŠ Za Chlumem

3. Kristýna Benešová – ZŠ Hostomice

 

2. kategorie soubory (postupující)

1. Rakašová, Stejskalová, Brandtnerová, Vraný, Sychrová

 

3. kategorie jednotlivci (postupová)

1. Jan Svoboda – ZŠ Za Chlumem

2. Barbora Kuglerová – ZŠ Za Chlumem

2. Eliška Budajová – Gymnázium Bílina

3. Kateřina Holečková – Gymnázium Bílina

 

4. kategorie jednotlivci (postupující)

1. Lucie Lovičová

2. Linda Dang Thao Linh

3. Filip Novotný

 


Vytvořeno 14.3.2019 6:59:14 | přečteno 863x | zofkova
 

Sloupec 01

Sloupec 02

Břežánská 50/4, 41831 Bílina
ePodatelna@bilina.cz

+420 417 810 811

č.ú. 19-1060440379/0800

IČ: 00266 230
DIČ: CZ 00266 230

ID Datové schránky: qdtb7vx

Sloupec 04

Partnerská města
Stropkov, obrázek se otevře v novém okně
Dippoldiswalde, obrázek se otevře v novém okně
Jaraczewo, obrázek se otevře v novém okně
 Bilgoraj, obrázek se otevře v novém okně
Novovolynsk, obrázek se otevře v novém okně
kobyli logo 01, obrázek se otevře v novém okně

 
load