ENDE

Město Bílina

Město Bílina
Mírové náměstí

Mírové náměstí

Pohled na náměstí po revitalizaci

Víte Kde najít?

Kde najít?

Víte

Vyhledávání

Návod na registraci seniorů do centrálního rezervačního systému – očkování proti COVID-19

Návod   registrace do CRS
Vážení občané,

od 1. března se do centrálního rezervačního systému pro očkování proti COVID-19 mohou registrovat i osoby starší 70 let, zdravotníci, pedagogičtí pracovníci a nepedagogičtí zaměstnanci školských zařízení. S registrací seniorů pomáhají zaměstnanci radnice, kteří osoby starší 70 let navštěvují v místech jejich bydliště. Registrace do systému je však velmi jednoduchá, proto jsme připravili krátký návod pro osoby, které by se chtěly registrovat samy, případně pro osoby blízké, které chtějí svým příbuzným s registrací pomoci.

Prvním krokem je zadání telefonního čísla na stránce https://registrace.mzcr.cz/ (nemusí se jednat o telefonní číslo osoby, která má být do systému registrována). Druhým krokem je doručení SMS zprávy s PIN kódem. Zpráva bývá doručena zpravidla vzápětí. Třetím krokem je vyplnění a potvrzení PIN kódu. Ve čtvrtém kroku se vyplňují základní údaje o osobě, která má být očkována. Jedná se o jméno, příjmení, číslo pojištěnce (rodné číslo bez lomítka), zdravotní pojišťovnu, bydliště a výběr preferovaného očkovacího místa. V Bílině je prozatím jediným očkovacím místem Hornická nemocnice s poliklinikou, s. r. o. Pokud chce být dotyčná osoba očkována v Bílině, je nutné vybrat Ústecký kraj a následně z možností zvolit text: „Teplice – Hornická nemocnice s poliklinikou, s. r. o.“ Po odeslání žádosti je pátým krokem potvrzení, že registrace proběhla úspěšně. Pokud jsou k dispozici volné termíny pro očkování ve vybraném očkovacím centru, bude dalším krokem výběr termínu a času pro očkování samotné. Pokud volné termíny nejsou v danou chvíli k dispozici, je nutné vyčkat na zaslání PIN 2 kódu. PIN 2 je zasílán po uvolnění termínů k očkování ve vybraném místě. Zaslání PIN 2 kódu může někdy trvat i několik dní.

Pokud si postupem při registraci nejste zcela jistí, rádi pomůžeme na telefonním čísle 417 810 801/802, sekretariát radnice.


Vytvořeno 4.3.2021 7:12:04 | přečteno 260x | zofkova
 

Sloupec 01

Sloupec 02

Břežánská 50/4, 41831 Bílina
ePodatelna@bilina.cz

+420 417 810 811

č.ú. 19-1060440379/0800

IČ: 00266 230
DIČ: CZ 00266 230

ID Datové schránky: qdtb7vx

Sloupec 04

Partnerská města
Stropkov, obrázek se otevře v novém okně
Dippoldiswalde, obrázek se otevře v novém okně
Jaraczewo, obrázek se otevře v novém okně
 Bilgoraj, obrázek se otevře v novém okně
Novovolynsk, obrázek se otevře v novém okně
kobyli logo 01, obrázek se otevře v novém okně

 
load