ENDE

Město Bílina

Město Bílina
Mírové náměstí

Mírové náměstí

Pohled na náměstí po revitalizaci

Víte Kde najít?

Kde najít?

Víte

Vyhledávání

Překážející vozy nechávají strážníci odtáhnout, zajišťují tím provoz ve městě

odtahy

Bezohledně zaparkovaná auta, která brání průjezdu místem nebo vjezdu a výjezdu, nechávají strážníci odtáhnout. Nezodpovědní řidiči například znemožňují průjezd autobusů ulicemi města nebo vjezd či výjezd do garáže nebo na soukromý pozemek. “To jsou nejčastější případy odtahů vozidel, protože tato auta tvoří překážku silničního provozu,” řekl ředitel Městské policie Bílina Petr Kollár.

Strážníci se vždy snaží před odtahem kontaktovat majitele vozu. Když se to nepodaří, na místě vyplní formulář, do kterého uvedou stav vozu, a pořídí fotodokumentaci. Auto je následně odtažené na záchytné parkoviště do Teplic. Řidič si ho může vyzvednout po zaplacení případné pokuty a poplatku za odtah.

Případy z posledních dnů potvrzují, že v některých případech je odtah vozu jedinou možností. Například v SUNNu bránilo zaparkované auto průjezdu autobusu. Přitom stačilo zaparkovat vůz správně na vyznačené místo. Bohužel tak řidič neučinil, a tak si automobil musel vyzvednout ze záchytného parkoviště.

Vjezd do servisu v Aléské ulici znemožňovala dodávka. Jelikož se k ní několik hodin nedostavil majitel, byla také odtažena. Výjezdu ze soukromého garáže zase bránilo jiné auto, jehož majitel ho tam nechal stát déle než čtyřiadvacet hodin. Strážníci se v tomto případě také rozhodli nechat ho odtáhnout.Vytvořeno 3.4.2019 9:31:25 | přečteno 286x | zofkova
 

Sloupec 01

Sloupec 02

Břežánská 50/4, 41831 Bílina
ePodatelna@bilina.cz

+420 417 810 811

č.ú. 19-1060440379/0800

IČ: 00266 230
DIČ: CZ 00266 230

ID Datové schránky: qdtb7vx

Sloupec 04

Partnerská města
Stropkov, obrázek se otevře v novém okně
Dippoldiswalde, obrázek se otevře v novém okně
Jaraczewo, obrázek se otevře v novém okně
 Bilgoraj, obrázek se otevře v novém okně
Novovolynsk, obrázek se otevře v novém okně
kobyli logo 01, obrázek se otevře v novém okně

 
load