ENDE

Město Bílina

Město Bílina
Mírové náměstí

Mírové náměstí

Pohled na náměstí po revitalizaci

Víte Kde najít?

Kde najít?

Víte

Vyhledávání

Přerušení prací - parkovací plochy SUNN

SUNN

Vážení občané,

dovolujeme si Vás informovat, že důvodem k pozastavení prací na stavbě parkovacích ploch v lokalitě SUNN bylo poškození topného kanálu, kdy během odtěžování došlo k poškození železobetonového krytí topného kanálu a následnému zborcení přizdívky topného kanálu. Vzhledem ke skutečnosti, že se topný kanál nachází v nižších hloubkách než by dle norem měl být, nedalo se předpokládat jeho poškození.

K tomuto problému byly přizváni zástupci ČEZ Teplárenská, kteří se se zástupcem města dohodli na zpracování cenové nabídky na přeložení topného kanálu, který bude nově uložen v zemině na místo kolektoru. Důvodem k tomuto rozhodnutí byl fakt, že náklady na přeložku topného kanálu budou nižší než oprava poškozených částí topného kanálu, které jsou nyní staticky nestabilní.

Během výkopových prací bylo dále zjištěno, že topný kanál zasahuje do výškových poměrů parkoviště. Z tohoto důvodu bylo dohodnuto posunutí celé parkovací plochy směrem od topného kanálu. Tyto změny byly zapracovány do projektové dokumentace s rozdílovým rozpočtem, který byl předložen zhotoviteli. Předpokládaný termín dokončení prací bude posunut cca o 14 kalendářních dní. Omlouváme se občanům této lokality za vzniklé potíže s parkováním a zvýšenou prašností.


Vytvořeno 15.8.2018 11:43:43 | přečteno 177x | zofkova
 

Sloupec 01

Sloupec 02

Břežánská 50/4, 41831 Bílina
ePodatelna@bilina.cz

+420 417 810 811

č.ú. 19-1060440379/0800

IČ: 00266 230
DIČ: CZ 00266 230

ID Datové schránky: qdtb7vx

Sloupec 04

Partnerská města
Stropkov, obrázek se otevře v novém okně
Dippoldiswalde, obrázek se otevře v novém okně
Jaraczewo, obrázek se otevře v novém okně
 Bilgoraj, obrázek se otevře v novém okně
Novovolynsk, obrázek se otevře v novém okně
kobyli logo 01, obrázek se otevře v novém okně

 
load