ENDE

Město Bílina

Město Bílina
Mírové náměstí

Mírové náměstí

Pohled na náměstí po revitalizaci

Víte Kde najít?

Kde najít?

Víte

Vyhledávání

Upozornění na uzavření ulice Seifertova v rámci výměny inženýrských sítí

IMG 1371
Dovolujeme si Vás upozornit na omezení provozu v centru města v rámci výměny dosluhujícího plynového potrubí.  Z důvodu výkopových prací bude v termínu od cca 22. května do cca 30. června probíhat ÚPLNÁ UZAVÍRKA ULICE SEIFERTOVA.

Ve dnech uzavírky bude umožněn průjezd sanitních, požárních, policejních a zásobovacích vozidel, stejně tak i vozidlům pro svoz domovního odpadu. Ulice Komenského a Zámecká budou po dobu prací pro rezidenty obousměrné, s vjezdem a výjezdem na Mírovém náměstí. Pro chodce bude ulice Seifertova průchozí, s omezeními na různých místech podle postupu výkopových prací.      

Konkrétně bude společnost WALI CZ, s. r. o., práce provádět ve třech etapách:

→ I. etapa bude probíhat v termínu od 9. května do 19. května 2023, v úseku křížení ulice 5. května a Opletalova. Montážní jáma nebude zasahovat do vozovky, ale uzavřena bude část chodníku po pravé straně směrem z města. V průběhu I. etapy bude v ulici Seifertova zakázáno zastavení. 

→ II. etapa bude probíhat v termínu od cca 22. května do 31. května v ulici Seifertova č. p. 108 (od bývalého Londonu) po ulici Zámeckou.

→ III. etapa bude v ulici Seifertova probíhat v období od 1. června do 30. června, a to v úseku od křížení s ulicí Zámecká, po budovu městského úřadu (odloučené pracoviště v ulici Seifertova).

Na každou uzavírku nebo omezení provozu bude v minimálním týdenním předstihu upozorňovat dopravní značení, které se bude v průběhu prací měnit.

Objízdná trasa povede po silnici I/13.

Po dokončení rekonstrukce plynovodu budou ve stejné trase zahájeny práce na rekonstrukci kanalizace a vodovodu. Uzavření ulice Seifertova se tak, v důsledku pokračujících prací, zřejmě protáhne.

Správce plynového, vodovodního a kanalizačního potrubí je ze zákona povinen provádět pravidelnou údržbu svého zařízení. Vzhledem k tomu, že se jedná o soukromý investiční záměr, není v možnostech města Bíliny jakkoli zásadně ovlivnit rozsah uzavírek, termín, ani průběh prací.

Děkujeme za pochopení


Vytvořeno 4.5.2023 12:40:34 | přečteno 611x | zofkova
 

Sloupec 02

Břežánská 50/4, 41831 Bílina
ePodatelna@bilina.cz

+420 417 810 811

č.ú. 19-1060440379/0800

IČ: 00266 230
DIČ: CZ 00266 230

ID Datové schránky: qdtb7vx

Sloupec 04

Partnerská města
Stropkov, obrázek se otevře v novém okně
Dippoldiswalde, obrázek se otevře v novém okně
Jaraczewo, obrázek se otevře v novém okně
 Bilgoraj, obrázek se otevře v novém okně
Novovolynsk, obrázek se otevře v novém okně
kobyli logo 01, obrázek se otevře v novém okně

 
load