ENDE

Město Bílina

Město Bílina
Mírové náměstí

Mírové náměstí

Pohled na náměstí po revitalizaci

Víte Kde najít?

Kde najít?

Víte

Vyhledávání

V pondělí bude zahájena rekonstrukce ulice Teplická

Teplická levá strana

Rekonstrukce ulice Teplická, konkrétně úseku od křížení ulice Teplická s ulicí Studentskou, až ke křížení s ulicí Čsl. armády, bude zahájena v pondělí 18. července.  V této oblasti je již umístěno dopravní značení. Prosíme proto občany o dodržování dopravního značení bez výjimky.  

Zhotovitel přislíbil, že má alokován dostatečný počet zaměstnanců, aby stavba probíhala dle schváleného harmonogramu. Na stavbě bude vždy přítomen stavbyvedoucí nebo jiná oprávněná osoba, na kterou se mohou občané v případě potřeby obrátit. K parkování bude možné využít místa v přilehlých ulicích či stání při ulici Teplická v místech, kde nebude zatím stavba probíhat.

Městská hromadná doprava bude po celou dobu rekonstrukce zachována. Do doby pokládání nového povrchu bude zachován i obousměrný provoz na komunikaci.

Účelem rekonstrukce, při které bude kompletně obnoven povrch silnice, chodníků, včetně přechodů, autobusových zastávek a veřejného osvětlení, je zklidnění dopravy a zvýšení bezpečnosti všech účastníků silničního provozu. Součástí rekonstrukce je také cyklopruh, který koncepčně navazuje na cyklostezku Bílina – Kostomlaty a na Sídliště U Nového nádraží. 

Rekonstrukce za cca 22 milionů korun, kterou pro město bude provádět společnost Silnice Topolany, a. s., by měla být dokončena do srpna příštího roku. 

K rekonstrukci ulice Teplická se ve středu uskutečnilo veřejné představení, které můžete zhlédnout za záznamuVytvořeno 15.7.2022 11:46:35 | přečteno 863x | zofkova
 

Sloupec 02

Břežánská 50/4, 41831 Bílina
ePodatelna@bilina.cz

+420 417 810 811

č.ú. 19-1060440379/0800

IČ: 00266 230
DIČ: CZ 00266 230

ID Datové schránky: qdtb7vx

Sloupec 04

Partnerská města
Stropkov, obrázek se otevře v novém okně
Dippoldiswalde, obrázek se otevře v novém okně
Jaraczewo, obrázek se otevře v novém okně
 Bilgoraj, obrázek se otevře v novém okně
Novovolynsk, obrázek se otevře v novém okně
kobyli logo 01, obrázek se otevře v novém okně

 
load