ENDE

Město Bílina

Město Bílina
Mírové náměstí

Mírové náměstí

Pohled na náměstí po revitalizaci

Víte Kde najít?

Kde najít?

Víte

Vyhledávání

Vyjádření města Bíliny k incidentu, který byl zveřejněn členkou Zastupitelstva města Bíliny na sociální síti Facebook

Příspěvek Hříbalová.jpg
V úterý byla starostka města upozorněna na příspěvek členky zastupitelstva města, zveřejněný na sociální síti Facebook, který mimo jiné popisuje incident z pondělního odpoledne, kdy na Mírovém náměstí čelily dvě osoby útoku agresora, aniž by došlo k zásahu Městské policie Bílina.
Starostka města si k popisované události ihned vyžádala informace a vyjádření od ředitele Městské policie Bílina. Ze zjištěných okolností, které lze zveřejnit, si dovolujeme uvést následující skutečnosti.
Samotný incident proběhl v řádu desítek sekund a přerušovaně, následně se jednalo spíše o slovní dohadování mezi účastníky incidentu. Po nahlášení události monitorovala operační pracovnice městské policie pohyb agresora pomocí kamer městského kamerového dohledového systému. Hlídka městské policie díky tomu dostihla agresora na Žižkovo náměstí za 7 minut od oznámení. Agresor byl následně hlídkou kontrolován a byla mu uložena bloková pokuta za neuposlechnutí výzvy. Po návratu hlídky na Mírové náměstí již nebyly poškozené osoby k dispozici a bez jejich přítomnosti a oznámení tak nebylo možné záležitost dále na místě řešit. Pro úplnost uvádíme, že se jednalo o incident příbuzných, s bydlištěm mimo Bílinu. Další postup bude záležet na zájmu poškozených incident řešit, a to buď ve správním řízení, nebo prostřednictvím Policie ČR.


Vytvořeno 24.5.2023 10:56:42 | přečteno 400x | zofkova
 

Sloupec 02

Břežánská 50/4, 41831 Bílina
ePodatelna@bilina.cz

+420 417 810 811

č.ú. 19-1060440379/0800

IČ: 00266 230
DIČ: CZ 00266 230

ID Datové schránky: qdtb7vx

Sloupec 04

Partnerská města
Stropkov, obrázek se otevře v novém okně
Dippoldiswalde, obrázek se otevře v novém okně
Jaraczewo, obrázek se otevře v novém okně
 Bilgoraj, obrázek se otevře v novém okně
Novovolynsk, obrázek se otevře v novém okně
kobyli logo 01, obrázek se otevře v novém okně

 
load